Financování nové ordinace nebylo nikdy tak snadné

Datum: 19. 4. 2022

Začátky nejsou vždy jednoduché. Jako začínající podnikatelé, kteří se chtějí osamostatnit a vybudovat vlastní praxi, potřebujete odborné znalosti, odvahu, ale také dostatek financí. Právě s posledním jmenovaným si nemusíte díky spolupráci mezi Young dentist a EkoRent tolik lámat hlavu. Financování nové ordinace pro vás už nebude problém!

✔️Na rozdíl od jiných finančních společností a bank nemusíte při žádosti o úvěr dokládat svou podnikatelskou historii, ani předkládat podrobné finanční plány. EkoRent se na financování ordinací specializuje již přes 25 let, a proto ví, co všechno musíte na startu svého podnikání překonat, a nechce vám přidělávat další zbytečné starosti.

✔️Nesetkáte se proto u nich s hromadou administrativy, ani s nekonečným čekáním na vyřízení své žádosti. Všem se věnují rychle, individuálně a na základě konkrétní situace klienta nabízejí řešení. To je důvod, proč si u nich vystačíte s minimem podkladů a půjčku získáte bez větších potíží. A to, ať už pro financování nové ordinace, či stávající zubní praxe.

Ordinaci máte, ale chybí vám vybavení?

✔️Bez problému. Úvěr na zdravotnickou techniku poskytuje EkoRent nejčastěji. Řeší jak financování zdravotnických přístrojů, tak i dalšího vybavení ordinace jako je nábytek, osvětlení, počítačová techniky nebo třeba klimatizace či spotřební materiál.

✔️Nemusíte se bát, že by vás žádost o půjčení financí omezila při výběru té nejideálnější stomatologické techniky. Výběr přístrojů, výrobců i dodavatelů je stále čistě na vás. Navíc EkoRent s většinou seriózních dodavatelů dlouhodobě spolupracuje, a tak vám i takto pomůže ušetřit spoustu času i energie při vyřizování smluv.

Zubní praxi máte, techniku taky, ale chtělo by to opravu?

✔️EkoRent vám pomůže i s financováním rekonstrukce. A navíc, když vás úřady zahltí administrativou a stavební firmy nebo řemeslníci z vás vysají i ty poslední kapky vaší energie, zjednoduší vám život díky snadnému a vstřícnému jednání.

✔️Máte možnost věnovat vyřízení potřebných smluv jen minimum času. Navíc je zárukou, na kterou se můžete spolehnout i v případě potíží. Například při protáhnutí doby rekonstrukce vám jednoduše posunou začátek splácení úvěru.

 

A jak se do své ordinace dostanete rychle a elegantně?

✔️Využijte úvěr na nový vůz! Je určitě příjemné jezdit do práce svým vysněným autem, a navíc ho mít kvalitně pojištěné. Je jen na vás, jaký vůz si vyberete, zda nový či ojetý, a jak ho budete chtít financovat. Volnou ruku máte i ve výběru prodejce.