Celoroční cestovní pojištění pro lékaře

Víte, že jako lékař můžete využít exkluzivní cestovní pojištění pro sebe i svoje blízké?

Zrovna lékařům asi nemusíme vysvětlovat, že odjet za hranice jenom s modrým Evropským průkazem zdravotního pojištění se nemusí vyplatit. A to ani v rámci Evropské unie. Základní péči sice dostanete, za většinu ošetření ale budete muset zaplatit.

Před odjezdem na každou cestu je správné přibalit si i cestovní pojištění. Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP), která je dlouhodobým partnerem zdravotníků, přichází s exkluzivním ročním cestovním pojištěním speciálně pro lékaře a jejich blízké.

Cestovní pojištění platí pro libovolné cesty po Evropě nebo i po celém světě, přičemž limit pojistného plnění na léčebné výlohy je 100 milionů korun bez jakékoli spoluúčasti. Pojištění odpovědnosti je kryté do výše čtyř milionů.

Exkluzivní produkt pro lékaře a jejich blízké zahrnuje i další standardní ochrany – například pojištění pro případ hospitalizace ve výši 500 korun denně až po dobu třiceti dnů, pojištění osobních věcí ve výši 30 tisíc korun, výlohy na akutní zubní ošetření ve výši 10 tisíc korun nebo pojištění cestovních dokladů ve stejné výši.

Pojištění si můžete sjednat pro sebe, pro další dospělou osobu a až pro tři děti do osmnácti let, respektive studenty do šestadvaceti let.

A to již od 551 Kč/rok.

Kryjeme všechny výlohy spojené s koronavirem. I na dovolené!

Cestovní pojištění ve variantě COVID ALLRISK pomůže finančně zvládnout nepříjemnosti spojené s nemocí covid-19 a uhradí za vás výlohy spojené s léčbou, karanténou a návratem domů kdekoliv na světě, a to i v případě dovolených.

V balíčku Nadstandard s připojištěním storno poplatků pojištění kryje prakticky všechny výlohy, které se mohou v zahraničí přihodit, nejen výlohy spojené se samotnou léčbou a hospitalizací. Pokud budete umístěni do karantény, je plně hrazeno ubytování a strava. Pokud se pojištěnému nepodaří vrátit se zpět do vlasti v původně plánovaném termínu, součástí pojištění je rovněž financování cesty domů.

Máte zájem o exkluzivní cestovní pojištění? Detail nabídky