Majetek

Pojištění vlastního majetku je pro kompletní pojistnou ochranu nezbytné

Stejně jako je důležité pojištění profesní odpovědnosti a majetku vaší ordinace, není od věci kvalitní pojištění vlastní nemovitosti, osobních věcí a vlastní občanské odpovědnosti. Jste si jistí, že máte dobré pojištění? Není na čase ho změnit?

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) vám nyní na jakékoli majetkové pojištění nabízí až 25% slevu a samozřejmě individuální přístup a sjednání pojištění na míru podle vašich potřeb.

Jedinou pojistnou smlouvou zajistíte ochranu všech vašich budov, bytů, domácností i své odpovědnosti. Jedno pojištění odpovědnosti stačí na pojištění pro případ, že někomu vy nebo někdo z vaší společné domácnosti způsobíte újmu na zdraví, věcech či zvířeti při běžných činnostech ve vašem občanském životě. Pojištění odpovědnosti si můžete sjednat s platností pro Evropu nebo i celý svět.

U pojištění domácnosti poskytuje PVZP náhradu škody převážně v nových cenách. Požadavky na zabezpečení jsou pouze minimální, nevyžadují žádná extra opatření.

Součástí majetkového pojištění jsou asistenční služby poskytované 24 hodin denně zcela zdarma.

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je dlouhodobým partnerem zdravotníků a vytváří pojistné produkty se znalostí jejich profesních i osobních potřeb.

Pokud chcete dostat osobní nabídku zajištění ochrany vašeho majetku a odpovědnosti, klikněte na tlačítko Zavolejte mi my se vám ozveme.