Pro kompletní ochranu je důležité i pojištění osobního majetku

Datum: 22. 11. 2023

Stejně jako je důležité pojištění profesní odpovědnosti a majetku vaší ordinace, není od věci kvalitní pojištění osobních věcí a vlastní občanské odpovědnosti. Jste si jistí, že máte dobré pojištění? Není na čase ho změnit?

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) vám teď na jakékoli majetkové pojištění nabízí 50% slevu, možnost dalšího snížení pojistného pro budovy s vyšší pojistnou hodnotou a samozřejmě individuální přístup a sjednání pojištění na míru podle vašich potřeb.

Jedinou pojistnou smlouvou zajistíte ochranu všech vašich budov, bytů, domácností i své pojištění odpovědnosti. Jedno pojištění stačí na pojištění pro případ, že někomu vy nebo někdo z vaší společné domácnosti způsobíte újmu na zdraví, věcech či zvířeti při běžných činnostech ve vašem občanském životě. Pojištění odpovědnosti si můžete sjednat s platností pro Evropu nebo i celý svět a lze ho vyřídit online.

U pojištění domácnosti poskytuje PVZP náhradu škody převážně v nových cenách. Požadavky na zabezpečení jsou pouze minimální, nevyžadují žádná extra opatření.

Součástí majetkového pojištění jsou asistenční služby poskytované 24 hodin denně zcela zdarma.

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je dlouhodobým partnerem zdravotníků a vytváří pojistné produkty se znalostí jejich profesních i osobních potřeb. Více informací najdete přímo na webu pojišťovny.